Способи оплати

GannaPRO пропонує наступні способи оплати:

  1. Безготівкова оплата при оформленні замовлення (попередня оплата). Оплата здійснюється на підставі виставленого Продавцем рахунку або на підставі наданих реквізитів для оплати шляхом перерахування грошових коштів на банківський рахунок Продавця.
  2. Оплата готівкою або банківською картою при отриманні на поштових відділеннях і пунктах видачі посилок (відправлення з післяоплатою). При отриманні посилки на відділеннях Нової Пошти можна розплатитися як готівкою, так і банківською картою. Оплата за замовлення здійснюється у сумі вартості замовлення та вартості послуг оператора за накладений платіж.

Як отримати замовлення: способи доставки

Компанія GannaPRO здійснює швидку доставку по всій території України. Замовлення доставляються за допомогою «Нової пошти» або «Укрпошти» (на вибір покупця).

  • Термін доставки вашого відправлення компанією «Нова пошта» або «Укрпошта» до пункту призначення, зазвичай, становить не більше 3-х робочих днів.
  • Замовлення, оформлені до 14:00 год, ми передаємо в той же день у відділення «Нової пошти» або «Укрпошти» для оформлення доставки.
  • Замовлення, оформлені після 14:00 год, ми передаємо у відділення «Нової пошти» або «Укрпошти» наступного дня.
  • Якщо замовлення оформлене у вихідний або святковий день, ми відправляємо його через служби доставки в перший робочий день, наступний за вихідним.
  • Після цього перевізник сповістить вас про точні терміни та час прибуття товару в пункт призначення.
  • Вартість доставки відповідно до тарифів, встановлених «Новою поштою» або «Укрпоштою», оплачує покупець.