Способи оплати

GannaPRO пропонує наступні способи оплати:

  1. Безготівковий розрахунок при оформленні замовлення (передоплата). Оплата здійснюється на банківську картку продавця під час оформлення замовлення. Реквізити банківської карти будуть повідомлені додатково покупцеві шляхом направлення відповідного SMS-повідомлення на номер, вказаний покупцем.
  2. Оплата готівкою або банківською картою під час отримання і в поштовому відділенні або пункті видачі посилок (післяплата). Під час отримання посилки в відділеннях «Нової пошти» та «Укрпошти» можна розплатитися як готівкою, так і банківською картою. Оплата замовлення здійснюється в сумі вартості замовлення та вартості послуг оператора щодо післяплати.
  3. Безготівкова оплата на банківський рахунок (передоплата). Оплата здійснюється на підставі виставленого продавцем рахунку шляхом перерахування грошових коштів на банківський рахунок продавця.

Як отримати замовлення: способи доставки

Компанія GannaPRO здійснює швидку доставку по всій території України. Замовлення доставляються за допомогою «Нової пошти» або «Укрпошти» (на вибір покупця).

  • Термін доставки вашого відправлення компанією «Нова пошта» або «Укрпошта» до пункту призначення, зазвичай, становить не більше 3-х робочих днів.
  • Замовлення, оформлені до 14:00 год, ми передаємо в той же день у відділення «Нової пошти» або «Укрпошти» для оформлення доставки.
  • Замовлення, оформлені після 14:00 год, ми передаємо у відділення «Нової пошти» або «Укрпошти» наступного дня.
  • Якщо замовлення оформлене у вихідний або святковий день, ми відправляємо його через служби доставки в перший робочий день, наступний за вихідним.
  • Після цього перевізник сповістить вас про точні терміни та час прибуття товару в пункт призначення.
  • Вартість доставки відповідно до тарифів, встановлених «Новою поштою» або «Укрпоштою», оплачує покупець.