Комфорт для активних — девіз GannaPRO

Отримати задоволення під час відпочинку, занять спортом або у професійній діяльності можна лише тоді, коли навколо панує затишок та створені максимально комфортні умови, і водночас немає потреби перевантажувати себе громіздкими та незручними речами.

GannaPRO — компанія, місія якої зробити життя активних людей більш комфортним. На її створення нас надихнула турбота про своїх дітей та близьких нам людей. Ми вирішили зробити активний відпочинок і спорт зручними та комфортними не лише для себе, але й поділитися цим з іншими.

Хто ми

Ми Альона та Анна — подруги, спортсменки та засновниці проєкту GannaPRO. Ідея створити компанію виникла у 2017 році, і вже менше ніж через рік ми запустили свій проєкт.

Алена
Анна

Альона любить подорожувати, займається дайвінгом та регулярно плаває як у відкритому водоймищі, так і в басейні: «Під час подорожей завжди думаєш про те, як полегшити свій багаж та зменшити його обсяг. Особливо це важливо, коли подорожує велика сім’я та доводиться брати з собою спорядження, одночасно враховувати обмеження по вазі та об’єму сумок».

Анна — мама двох дітей. Вся родина Анни активно займається спортом, в тому числі й діти. Особливо всім подобаються водні види: «Ми самі займаємося активно спортом. Плавання й серфінг стали частиною нашого життя. І звернули увагу на те, що нові технології можуть зробити життя простішим, а побут комфортнішим. Адже в улюбленій справі головне — зручність і комфорт».

GannaPRO — український виробник рушників та одягу з мікрофібри

Наша компанія єдина в Україні, яка шиє власні брендові речі з якісного сучасного матеріалу microfiber. Своїм покупцям ми пропонуємо одяг та рушники з замшевої мікрофібри. Асортимент продукції в інтернет-магазині постійно розширюється.

Після водного спорту важливо зберегти тепло та захиститися від вітру, потрібно забезпечити можливість висушити тіло та перевдягнутися. Замшева мікрофібра — унікальний матеріал, який повністю розв’язує перераховані питання. Ці ж технології можуть допомогти забезпечити додатковий простір, економію коштів та спростити роботу майстрам в SPA- і в салонах краси. І головне, кожен може підібрати для себе відповідний колір та розмір рушників і одягу.

Полотенце GannaPRO из микрофибры
Халабан
полотенце gannapro

У нас ви можете замовити не лише комфортний виріб для спорту, будинку або відпочинку, а й зробити його ще індивідуальним. Ми можемо нанести ваш логотип або напис на рушник. халабан, пончо, бандану та зробити вашу річ унікальною.

Будь в комфорті з GannaPRO!