Ми гарантуємо вам право на повернення замовленого товару належної або неналежної якості. Товари належної якості можуть бути повернуті протягом 14 днів з дня отримання товару у відділенні поштової служби або через кур’єра.

Щоб повернути товар належної або неналежної якості, необхідно роздрукувати, заповнити та підписати заяву на повернення. Зразок заповнення заяви тут.

Заяву необхідно вкласти у посилку разом з товаром, що повертається.

Повернення здійснюється через компанію «Нова пошта». Прохання відправляти посилку з обов’язковою оплатою відправлення. Посилки з післяплатою (рус. наложенный платеж) будуть повернуті вам без оплати.

Кошти перераховуються способом, який ви зазначили у заяві.

Повернення товару належної якості здійснюється за рахунок відвідувача (покупця). Гроші за повернутий товар перераховуються протягом 7 банківських днів з дня отримання повернутого товару від Перевізника.

Щоб прискорити повернення коштів, ви можете додатково направити сканкопію заяви про повернення на електронну адресу info@gannapro.com із зазначенням у темі листа: «Повернення товару за замовленням № ______».

Повернути товар можна, якщо він не використовувався, і якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики та видаткова накладна, видана продавцем разом з товаром.

Наші менеджери зв’яжуться з вами, щойно товар буде отриманий. Щоб прискорити вирішення вашого питання, зателефонуйте нам за номером: 098 773 1771 або 073 773 1771.