За останні 10 років мікрофібра впевнено мандрує нашою планетою, і вже стала гостею майже у кожному домі. Наразі це майже чи не єдиний інструмент для очищення та прибирання. Більшу частину нашого життя ми перебуваємо у приміщеннях: у будинках, квартирах, офісах. Третина з нас носить окуляри, і майже у всіх наразі є смартфон та камера. Усе це щодня потрібно прибирати та чистити.

Про інноваційну тканину побутує багато різних чуток. І якщо ви ніколи не користувалися виробами з мікрофібри, усі ці розповіді можуть вас просто ввести в оману. Тому ми вирішили остаточно розставили усі крапки над «і» та розповісти вам, що ж із цих чуток є правдою, а що — міфом.

5 фактів про мікрофібру, яких ви досі не знали

Почнемо з дивних фактів, які пояснюють думку про те, чому цей матеріал отримав лідируючу позицію серед засобів для чищення у світі. І чому мікрофібрі без сумнівів можна довірити делікатні поверхні.

Інноваційна тканина мікрофібра

Факт 1: чудовий засіб для прибирання пилу

Мікрофібра має невеликий позитивний заряд, тоді як часточки пилу — негативний. Саме тому тканина здатна притягувати та ловити пил, а не просто переміщати його з одного місця на інше.

Факт 2: поглинає багато вологи

Завдяки структурі плетення мікроволокон, матеріал має чудові абсорбуючі властивості. Тканина здатна затримувати в собі рідини в 4 рази більше власної ваги.

Єдиний недолік цієї тканини — коли в ній накопичується надто багато вологи чи жиру, вона повністю втрачає поглинаючі властивості. Однак це легко виправити, якщо випрати та висушити тканину.

Факт 3: тканина-довгожителька

Синтетичне волокно стійкіше до всіляких видів обробки, наприклад: фарбування, знебарвлення, протирання. Тоді як натуральні волокна зношуються, стають тонкими та рвуться. Водночас скільки б не використовувалася мікрофібра в певних цілях, вона все одно залишиться м’якою та плюшевої на дотик, якою була новою.

Рушник з мікрофібри абсорбуючийПродаж мікрофібри

Факт 4: швидко сохне

Мікрофибра дуже швидко сохне, адже в ній нитки не просочуються вологою. У цій тканині рідина утримується між волокнами та борознами. Тому на повітрі та сонці волога швидко випаровується. А ось натуральні тканини через те, що просочуються вологою, висихають значно довше.

Факт 5: протиалергенна

Microfiber — стерильний матеріал, не вбирає запахи, тому підходить людям, які страждають на алергію чи астму.

Міфи про мікрофібру

Зазвичай, кожна правдива історія завжди супроводжується вигадкою. Це стосується і мікрофібри. Отож розгляньмо, які чутки про тканину насправді є міфами.

Міф 1: можна обійтися без побутової хімії

Вироби з microfiber

Дуже часто в інтернеті можна зустріти інформацію про те, що для прибирання достатньо однієї мікрофібри. І зовсім не обов’язково застосовувати хімічні мийні засоби. Однак це не правда. Побутова хімія в тандемі з мікрофібровою серветкою зроблять ваше прибирання більш ефективним. Хоча в процесі хімпрепарати чудово економляться.

Міф 2: мікрофіброю можна очистити що завгодно

Дійсно, структура мікрофібри забезпечує притягування до себе й утримування мікрочастинок пилу. До того ж між її волокнами немає середовища для активного розмноження мікроорганізмів. Однак сама тканина жодним чином не може продезінфікувати поверхні. Мікроволокно чудово впорається з багатьма забрудненнями, однак знезаразити поверхню можна тільки за допомогою спеціальних засобів.

Міф 3: мікрофібра коштує дорожче звичайних засобів для чищення

Якщо ви коли-небудь цікавилися виробами з microfiber, то напевно бачили, що ціни на них вищі, ніж на аналогічні вироби з бавовняних тканин.

Проте їх вартість не на стільки висока, щоб ви не могли собі дозволити їх купити. До того ж варто враховувати те, що зносостійкість синтетичної тканини збільшена в 4-5 разів в порівнянні з натуральними.

Вироби з мікрофібри з легкістю переносять від 400 до 500 прань. А тепер візьміть калькулятор і порахуйте вартість аналогічних ганчірок, серветок, рушників з інших матеріалів на той же період, поки ви користуєтеся мікрофіброю. Повірте, що без microfiber економити точно не вийде.

Міф 4: мікрофіброю не можна чистити делікатні поверхні

Якщо в руках ви тримаєте абсолютно чисту мікрофіброву серветку, то за жодних обставин ви не подряпаєте ніяку делікатну поверхню. Такі чутки може поширювати лише той, хто недостатньо виправ мікрофібру, перед тим як щось нею чистити. В такому випадку поверхня псується частками сміття і піску, що не пішли з мікроволокон. Тому радимо ретельно прати свою мікрофібру після кожного протирання.

Міф 5: синтетична тканина небезпечна для здоров’я

Прихильники всього натурального стверджують, що будь-який синтетичний матеріал може бути небезпечним для здоров’я людини. І з цим твердженням можна погодитися, якщо виключити з нього слово «будь-який». Адже це жодним чином не стосується мікрофібри. Сучасні текстильні технології дозволили створити абсолютно безпечну синтетичну тканину. На додаток, оскільки пил в матеріалі не накопичується, а легко з нього вимивається під час кожного прання, microfiber рекомендується використовувати людям, схильним до алергії.

Ще трохи пізнавальної інформації

microfiber

Екологи підтвердили екологічність мікроволокна. Багато видів засобів для чищення, таких як паперові рушники або одноразовий одяг, неминуче відправляються на звалище. Адже багато хто з цих речей майже не піддаються біологічному розкладанню. Їм потрібні десятки років, щоб перетворитися на порох і знову стати частиною землі.

В той самий час вироби з мікрофібри мають неймовірну властивість відновлюватися. Вам потрібно просто прибрати в будинку такою серветкою або ганчіркою, попрати її, і засіб для чищення знову як новий. Інноваційна тканина microfiber настільки довговічна, що ви можете повторювати цей цикл роками. Властивості мікрофібри залишаться такими ж, якими були з нового.

Де купити мікрофібру

Популярність мікрофібри наразі стрімко зростає і в нашій країні. Все більше продавців текстильної продукції намагається поповнити асортимент своїх магазинів виробами з мікроволокна. Але дуже часто у продажу можна зустріти неякісну мікрофібру. Особливо якщо вам пропонують вироби з неї за невисоку ціну.

Щоб бути абсолютно впевненим у тому, що ви купуєте якісну продукцію і водночас не переплачуєте, варто замовити вироби з мікрофібри на сайті GannaPRO.

В наявності рушники та спеціальний одяг з гладкої мікрофібри різних кольорів і розмірів. Більш докладно асортимент можна вивчити в онлайн-каталозі.

Залишити відповідь