Рушники для перукарні

Найкращого результату під час фарбування чи укладки волосся можна досягнути лише, завядки правильним та якісним інструментам. Проте, зазвичай, майстри найчастіше ігнорують такий важливий засіб у своєму арсеналі як рушник. Але ж варто пам’ятати, що для салону підходить далеко не кожен виріб, яким можна користуватися вдома.

Салонний рушник повинен мати низку властивостей, які дозволять перукареві виконувати свою роботу максимально акуратно, якісно та зручно. Та й клієнту має бути комфортно на будь-якому етапі обслуговування.

Який рушник найбільше підходить для салонів краси різного типу, як вибрати підходящий виріб і на що саме варто звернути увагу насамперед, розглянемо далі.

Особливості рушників перукарських

Сьогодні в продажу можна знайти чимало різних видів салонних рушників. І вибрати серед такого розмаїття, дійсно, складно. Однак найважливішим у цьому питанні є розуміння того, якими властивостями мають бути наділені вироби, щоб вони задовольняли потреби і майстрів, і клієнтів. Розглянемо основні з них:

Перукарські рушники

 • Високий ступінь поглинання — щоб швидко та ефективно видаляти вологу та зберігати шкіру клієнта сухою.
 • Міцність та довговічність — щоб витримати часте використання та велику кількість прання
 • Антибактеріальні властивості — щоб забезпечити гігієнічність і санітарні норми для працівників салону та клієнта.
 • Легкість та простота догляду — щоб максимально полегшити процес прання та пришвидшити сушіння виробів, оскільки їх необхідно часте використовувати.
 • Відсутність кошлатості та ворсинок — щоб не залишати на шкірі клієнта небажані нитки та інші частинки.

Разом з тим завжди важливо враховувати потреби вашого салону та рівень відвідуваності. І якщо у вашому закладі інтенсивний потік клієнтів, то найкраще надати перевагу  саме тим рушникам, за якими легко доглядати та які швидко сохнуть. Тоді навіть в найекстремальніших ситуаціях ви зможете забезпечити гігієнічність усіх своїх салонних послуг.

Який тип рушників найбільше підходить для салону краси

Враховуючи зазначені вище вимоги до рушників для перукарів, розглянемо популярні типи виробів, якими найчастіше користуються в перукарнях та барбершопах. Так ви зможете легко зорієнтуватися під час вибору рушника саме для вашого салону.

Рушники для перукарів багаторазові

Багаторазові перукарські рушники — це ідеальний варіант для майстрів, які шукають більш екологічний та економічно вигідний варіант. Такі рушники зазвичай виробляються з бавовни, бамбука та мікрофібри. Вони міцні, добре поглинають воду, їх можна використовувати багато разів. Це значить, що ви значно зменшите кількість відходів у салоні.

Рушники для перукарів багаторазові можна підібрати за розміром, кольором та організувати у своєму салоні кольорове кодування. Але найголовніше, що вони зручні для використання й вбирають багато вологи.

Водночас усі ці рушники служать однаково добре. Але якщо вологу вбирають вони добре, то ось сохнуть вони по-різному. Наприклад, бамбукові вироби сохнуть найдовше, бавовняні махрові рушники для перукарні — трохи швидше. А якщо ви хочете, щоб рушники висихали дуже швидко, то варто розглянути варіант з мікрофібри.

Мікрофіброві рушники мають перевагу і щодо компактності. Будь-які бавовняні та бамбукові вироби досить важкі та займають багато вільного місця. Тоді як рушники з мікрофібри значно економлять простір, оскільки вони в 4 рази легші своїх бамбукових та бавовняних аналогів.

Одноразові рушники

Одноразові рушники мають найбільший попит серед інших розхідних матеріалів для барбершопа чи перукарні. Але цей факт має дві сторони медалі.

З однієї сторони, одноразові рушники перукарські дозволяють забезпечити максимальну гігієнічність під час перукарських та косметичних процедур. А з іншого — ви щодня отримуєте велику кількість відходів та витрат на купівлю нових засобів. Цей постійний кругообіг одноразових рушників не сприяє економії та екологічності у вашому салоні.

Тобто, якщо ви все ж вирішили користуватися тільки одноразовими рушниками, готуйтеся витрачати на їхню покупку та утилізація чималі гроші. Тому до цього питання рекомендується підходити більш раціонально.

Мікрофіброві рушники для різних видів послуг

Мікрофібро вироби для перукарень, без сумніву, — найкращий варіант, оскільки їхні переваги безперечні. вони легкі, компактні, зносостійкі, швидко сохнуть, чудово вбирають вологу й за ними легко доглядати. Розглянемо випадки, коли ці рушники можна використовувати у перукарні чи барбершопі.

Рушники для манікюруРушники для перукарні

Рушники для манікюру та педикюру

Рушники з мікрофібри дуже зручні для використання у манікюрній галузі, завдяки їхнім абсорбуючим властивостям та довговічності. Особливість таких виробів у тому, що вони виготовлені з сучасної ультратонкої тканини, яка при збільшенні має вигляд розчеплених мікроволокон, що у поперечному розрізі нагадують зірку. Ці жолобки миттєво притягують до себе вологу або мікрочастинки пилу та утримують їх. Завдяки цій властивості, рушники та серветки з мікрофібри є ідеальним рішенням для манікюрних та педикюрних кабінетів.

Окрім цього, мікрофіброві рушники дуже швидко сохнуть, знову таки завдяки тому, що тканина не просочується повністю водою, а затримує крапельки між своїми жолобками. Це дозволяє скоротити час очікування між клієнтами. Мікрофіброві рушники для манікюру також не мають ворсу, що дає змогу знизити потребу частої заміни виробів.

Мікрофіброві рушники для педикюру й манікюру завжди мають яскраві відтінки, щоб ви могли вибрати саме той колір, який найкраще підійде до загального стилю вашого закладу.

Деякі салони вибирають одразу кілька кольорів, які відповідають різним послугам. Також салони купують різні перукарські вироби за розміром: великі — для миття рук та ніг, середні — для сушіння, а маленькі або серветки — для апаратного чи обрізного манікюру.

Загалом, це достатньо економічно вигідне та гігієнічне рішення. Якщо належним чином доглядати за рушниками, вони прослужать вам тривалий час.

Рушники для барбершопу

Найкращий рушник для барбершопу — з мікрофібри, оскільки він має низку переваг перед традиційними бавовняними виробами:

 1. Чудово вбирають вологу та швидко сохнуть, що робить їх ідеальними рушниками для гоління, стрижки та інших послуг по догляду за собою.
 2. Легкість догляду. Рушники з мікрофібри легко прати, вони не втрачають свої властивості, яскравість кольору після численного використання та прання. Разом з тим, вони швидко сохнуть, що дозволяє вам обслуговувати набагато більший потік клієнтів за той самий час.
 3. Довговічність. Рушники з мікрофібри міцні та зносостійкі, вони витримують кілька місяців безперервного щоденно використання та прання. А значить, можна зменшити кількість відходів у барбершопі. Водночас рушники зберігають свої властивості тривалий час, що позитивно впливає на фінансові витрати.
 4. Екологічність. Мікрофібра виробляється з екологічно чистих матеріалів, тому її можна використовувати для виготовленні рушників для бороди та волосся, щоб забезпечити високий рівень чистоти та гігієни.
 5. Гіпоалергенність. Синтетична тканина цілком безпечна для людей, які страждають на алергічні реакції або мають проблеми дихальної системи.

Чорні рушники для салонів краси

Перукарський чорний рушник

Чорні рушники для салонів краси — популярний вибір через кілька причин.

По-перше, чорні рушники здатні приховати плями та знебарвлення краще, ніж вироби інших кольорів. По-друге, вони краще маскують фарбу для волосся, залишки якої часто складно видалити з інших кольорових рушників, що важливо у роботі з клієнтами, які нещодавно фарбували волосся. По-третє, чорні рушники — це завжди професійно і і стильно у контексті загального стилю салону.

Окрім цього, чорний рушник перукарський — це найкращий практичний вибір, коли ви шукаєте виріб, який можна використовувати одразу для кількох послуг. Вони підходять для стрижок, фарбування, укладення волосся та інших послуг, тому що на них взагалі не видно плям від попередніх послуг. А чорні рушники з гладкої мікрофібри з вашим логотипом ще й можуть значно підвищити статус вашого закладу в очах ваших клієнтів.

На що звернути увагу під час вибору рушників для перукарень

Обираючи рушник для салону краси, варто враховувати кілька чинників:

 • Рівень поглинання. Важливо вибрати виріб з великим ступенем поглинання, щоб ним можна було швидко сушити волосся, і таким чином скоротити очікування між клієнтами.
 • Довговічність. Шукайте рушники з високоякісних матеріалів, які розраховані на багаторазове прання. Наприклад, рушники з гладкої мікрофібри витримують до 500 прань, не втрачаючи своїх властивостей.
 • Розмір. Розмір рушника має бути розрахованим на послугу, яку ви надаєте клієнтам: миття, сушіння, прибирання.
 • Колір. Деякі салони воліють мати рушники різних розмірів, щоб створити власну систему колірного кодування для різних послуг і клієнтів. Деякі перукарні купують тільки чорні рушники, які дають змогу приховати плями після фарбування волосся. А деякі салони воліють використовувати один колір у стилі всього інтер’єру. У цьому питанні довіртеся особистому смаку і власним уподобанням.
 • Легкість у догляді. Вибирайте рушники, які легко перуться і швидко сохнуть. Разом з тим зберігають форму, колір і не потребують постійного прасування.
 • Гігієнічність. Шукайте рушники з матеріалів, які легко піддаються санітарній обробці або самі мають антибактеріальну дію, щоб ефективно боротися з мікробами. Особливо це важливо, якщо рушниками користуються ваші клієнти.
 • Екологічність. Рушники з мікрофібри можна використовувати сотні разів, тому вони є ідеальним рішенням для салонів, які шукають екологічне рішення. Так ви не тільки скоротите кількість відходів, а й знизите фінансові витрати на купівлю нових рушників.

З огляду на ці фактори, можна купити перукарські рушники, які найкраще підійдуть для вашого салону, відповідатимуть його потребам і допоможуть забезпечити найкращий сервіс для ваших клієнтів.

4 помилки, які псують ваші салонні рушники

Рушники для перукарень — важливий інструмент майстра у будь-якому салоні краси або барбершопу. Однак якщо не доглядати за ними належним чином, вони можуть швидко вкритися плямами, втратити яскравість кольору і поглинаючі властивості. Ось чотири найпоширеніші помилки, які можуть зіпсувати ваші салонні рушники:

 1. Надмірне використання відбілювача. Сьогодні є сучасні та досить ефективні способи для усунення плям з рушників, ніж відбілювач. Цей засіб може призвести до того, що ваші вироби просто зіпсуються, втратять не тільки зовнішній вигляд, а й властивості. Краще використовуйте для прання виробів пральний порошок на основі кисню, спеціально розроблений для салонів.
 2. Недостатньо часте прання. Важливо часто прати салонні рушники, щоб підтримувати їхню чистоту і поглинаючу здатність. Нехтування цим правилом тільки сприяє накопиченню бактерій та бруду на виробах.
 3. Неправильний спосіб сушіння. Не можна сушити салонні рушники за високих температур, інакше вони осядуть і втратять здатність поглинати. А рушники з мікрофібри можуть взагалі розплавитися під впливом високої температури. Вибирайте або низький рівень нагрівання, або сушіть їх на відкритому повітрі.
 4. Відсутність розподілу за кольорами. Змішування світлих і темних відтінків рушників під час прання може сприяти тому, що рушники просто злиняють. Зберігати рушники так само найкраще окремо за кольорами.

Рушник для салону краси

Уникаючи цих помилок, ви зможете підтримувати рушники у чудовому стані та гарантувати якісне обслуговування своїм клієнтам.

Поради щодо догляду за рушниками для перукарень

Ось кілька порад, як правильно доглядати за салонними рушниками:

 • Часте прання — періть вироби після кожного використання, щоб вони були чистими та гігієнічними для ваших клієнтів.
 • Використовуйте пральний порошок для салонних рушників. Шукайте правильні мийні засоби для виробів, які здатні легко видалити будь-які плями, зокрема й засоби для фарбування волосся.
 • Розділіть рушники за кольорами. Щоб уникнути перенесення фарби й знебарвлення, завжди відокремлюйте темні вироби від світлих.
 • Сушіть за низьких температур або на свіжому повітрі.
 • Правильно складайте і зберігайте. Тоді ваші вироби не втратять довго свою форму. Зберігайте в провітрюваних приміщеннях.

Чому варто замовити рушники для перукарень оптом

Купити перукарські рушники оптом завжди вигідно не тільки тому, що ви гарантовано заощаджуєте кошти в довгостроковій перспективі. Це також дуже зручно, аби придбати достатню кількість рушників, які завжди будуть під рукою, щоб не потрібно було їх додатково замовляти. Оптові поставки завжди дають змогу вибрати з великої кількості кольорів і розмірів саме той варіант, який потрібен для вашого салону, а також знизити кількість відходів одноразових виробів у вашому салоні.

Оформляючи оптове замовлення в компанії GannaPRO, ви також можете відразу замовити додаткову послугу брендування, що дасть змогу створити цілісний образ вашого салону.

Такі рушники завжди можна використовувати не тільки для обслуговування клієнтів, а і як мерч у рекламних цілях.

Загалом, оптові замовлення завжди виключають можливість придбати неякісні вироби. Оскільки з постачальником ви укладаєте офіційний договір, який гарантує якість і зумовлює своєчасність поставок продукції до вашого салону.

Залишити відповідь