рушник у басейн

Рушник для басейну — це великий за розміром рушник, який чудово вбирає вологу, і створений спеціально для користування у басейні та на пляжі. Відмінні особливості рушника для плавання — це м’якість, зручність та здатність швидко поглинати велику кількість води. У такий виріб зручно загорнутися після плавання, серфінга, дайвингу, щоб швидко висохнути.

На полицях магазинів та маркетплейсах можна знайти дуже багато різних виробів з маркуванням «для басейну». Але як серед них вибрати саме той рушник, який максимально підійде саме вам? У цьому нам допоможуть розібратися ті, хто вже не один рік відвідує басейн і точно розуміється на спортивних рушниках для плавців. Отож на наші запитання про рушники відповідали:

Олексій, тренер з плаванняАнна, підприємицяЖанна, фахівчиня

Олексій, інструктор з плавання

Навчає дітей та дорослих вже понад 12 років

Анна, підприємиця

Захоплюється серфінгом та плаванням, відвідує басейн 4 роки

Жанна, фахівчиня з digital-маркетингу

Відвідує басейн разом з донькою тричі на тиждень протягом 2 років

Які властивості мають бути в рушників для басейну

Рушник для басейну

Якщо ви думаєте, що для басейну підійде будь-який ваш рушник, яким ви користуєтеся удома, то ви помиляєтеся. Можливо, один раз використати ваш старий махровий рушник з бавовни й можна, проте ви одразу побачите, що він швидко намокає, але не гарантує те, що тіло швидко висохне. Після тренування домашній виріб стає важким від води, довго сохне, а в разі регулярного відвідування басейну дуже швидко зноситься. В сумці такий рушник займає багато місця, а якщо його залишити на тривалий час у сумці й вчасно не висушити, то він ще й матиме досить неприємний запах.

З огляду на вищесказане, робимо висновок, що гарний рушник для плавання повинен мати такі якості:

  • вбирати багато вологи;
  • довго залишатися сухим;
  • швидко висихати;
  • бути легким і зносостійким.

А що про характеристики ідеального спортивного рушника для плавців скажуть наші експерти?

Олексій:
За весь час, який я займаюся плаванням, я завжди вибирав рушники, які добре вбирають вологу. Це найважливіший аспект, адже коли ви виходите з води, важливо дуже швидко висохнути. Не обов’язково такий рушник має бути дуже об’ємним, важливі його поглинаючі властивості. Також рекомендую вибирати рушники приємні на дотик, зручні та компактні під час використання.

Анна:
Для мене ідеальний рушник для басейну — великий, легкий, компактний, який добре вбирає воду і швидко сохне.

Жанна:
Для мене важливо, щоб рушник для басейну був легким і компактним, адже я ходжу на плавання з донькою пішки, і зовсім не маю бажання тягнути за собою велику купу речей. Тому я завжди виберу тонкий рушник, який зручно складати так, щоб займав мінімум місця в сумці. Крім цього, важливо, щоб рушник добре вбирав воду і був приємним до тіла.

Чим відрізняється рушник для плавання від пляжного рушника

Пляжні рушники, зазвичай, мають більший розмір, ніж рушники для басейну. Це пояснюється тим, що на пляжі їх часто використовують не лише витирання, а і як лежак. В басейні це не потрібно, оскільки туди ходять не лежати, а плавати. Крім того, хороший пляжний рушник не набивається піском, не вигорає на сонці та не втрачає свої властивості від постійного контакту з солоною водою. Більше про пляжні рушники можна прочитати в нашій статті.

Рушник для плаваннярушник для басейну дитячий

І перші, і другі вироби мають однаково добре вбирати воду. Проте варто враховувати, що у басейні вода, зазвичай, хлорована. Тому рушники для басейну потрібно купувати досить зносостійкі до таких речовин. Та чи означає це, що для басейну та для пляжу не можна використовувати той самий рушник? Що скажуть користувачі?

Олексій:
Загалом, можна брати один і той самий рушник у басейн і на пляж. Я так завжди роблю.

Анна:
Я вже давно користуюся тільки рушниками з мікрофібри для плавання як на пляжі, так і в басейні. І навіть удома. У цьому питанні головне — вибрати універсальний матеріал. А мікрофібра ідеально відповідає цим вимогам.

Жанна:
Я не дуже люблю спеціальні пляжні рушники. Вони дуже великі й незручні. Їх незручно носити з собою, бо вони займають багато місця, і витиратися таким рушником теж незручно. Не люблю купувати речі, якими незручно користуватися. Тому беру з собою на пляж ті самі рушники, що й у басейн.

На що варто звернути увагу, вибираючи рушник для плавання

Вибираючи рушник для басейну, розглядаємо різні фактори. Спочатку важливо визначитися, який тип рушників вам потрібен. На ринку їх дуже багато: від традиційних бавовняних до найсучасніших з мікрофібри, які набагато швидше сохнуть. Далі вибираємо розмір: великий, рушник, схожий на килимок, чи менший, який легше складати та носити з собою?

Після цього вибираємо колір і дизайн рушників для плавання. Яскраві вироби допоможуть виділитися з натовпу. Проте майте на увазі, що на світліших виробах завжди краще видно плями. Не забувайте також враховувати ціну виробу. Вартість рушників для басейну може варіюватися від цілком доступної до дуже високої. Тому можливості бюджету при виборі виробу відіграють не останню роль.

А на що звертають увагу наші експерти, купуючи рушник у басейн?

Олексій:
Завжди дивлюсь на матеріал і розмір. Ціна мене цікавить не дуже, оскільки я можу дозволити собі не економити. Тому для мене головне — якість.

Анна:
Я завжди звертаю увагу на те, чи це не підробка. Бачила, наприклад, у подруги рушник, дуже схожий на мій від компанії GannaPRO. Проте він зовсім не вбирає воду з тіла. Тобто, ти витираєш руку, а вона все одно залишається вологою, а рушник — сухим. Ще один момент — часто мокрий рушник довго знаходиться у сумці після плавання, адже не завжди є можливість його одразу висушити. Тому важливо підібрати рушник, схожий за кольоровою гамою на купальний костюм та інші речі. Адже щось може полиняти. А так не хочеться псувати улюблені речі.

Жанна:
Для мене головні критерії — це розмір, здатність вбирати воду та ціна.

Матеріал

Сьогодні виробники пропонують рушник для басейну з різних матеріалів, серед яких найбільш популярні — бавовна і мікрофібра.

рушник з мікрофібри для плавання

Бавовняні рушники — це класичний варіант виробів, який використовується як під час тренування, так і вдома. Переваги бавовняних махрових рушників у тому, що вони досить м’які та добре поглинають вологу. Але мокра бавовна швидко стає важкою, і якщо її відразу не висушити, то через розмноження бактерій починає неприємно пахнути. А сохне такий рушник довго, оскільки вода просочується в самі бавовняні нитки. Ще один недолік махрового виробу — великий об’єм, тому для нього потрібно більше місця в сумці.

Спортивні рушники для плавців з мікрофібри мають інший вигляд. Вони компактні, легкі та в сумці практично не займають місця. Завдяки структурі мікроволокна, мікрофіброві вироби мають підвищену здатність поглинати. Волога не просочує нитку, а затримується між її жолобками. Тому людині достатньо доторкнутися до мокрої шкіри, і вся волога швидко вбирається. Особливість структури тканини сприяє і тому, що тонкий рушник для басейну з мікрофібри швидко сохне.

Розмір

Розмір абсорбуючого рушника для басейну в середньому становить 80х150 см. Такої величини достатньо, щоб плавець після купання міг легко загорнутися в рушник і швидко витертися насухо. Рушником такого розміру зручно сушити довге і густе волосся. Тому для більшої зручності рекомендується брати із собою до басейну два рушники: для тіла й голови. Якщо у вас коротке волосся, то вам буде достатньо виробу розміром 50х80 см.

Олексій:
У басейні завжди користуюся стандартним великим рушником. Таким зручно витиратися.

Анна:
Для мене оптимальний розмір рушника для басейну — 80х150 см, бо в мене довге й густе волосся. Тож і витирати тіло, і сушити волосся потрібно тільки великим рушником. Особливо це зручно влітку, тоді можна взагалі не користуватися феном, бо мої кучері й без нього швидко висихають.

Жанна:
Я беру в басейн завжди два рушники: великий і середній. Доньці те ж саме, плюс ще й пончо з мікрофібри. Вона спочатку витирається дитячим рушником для купання, а потім одягає пончо для дітей, і ходить у ньому, поки сушить волосся і збирає речі. Для себе хочу спробувати ще й чалму для волосся з мікрофібри.

Колір

Щодо кольори думки розділилися. Одні вважають, що головне для рушників — це здатність поглинати та функціональність, тому й дизайн виробів не важливий. Інші переконані, що рушник у басейн має бути стильним, демонструвати індивідуальність та почуття гумору. Насправді, правильної відповіді немає. Але якщо ви чекаєте на пораду, то ми підготували кілька:

  • Враховуйте погоду і пору року, коли ви використовуєте рушники. Для сонячного спекотного дня або регіону більше підійде світлий рушник. Для більш прохолодного клімату краще вибрати темні відтінки.
  • Однотонні рушники — це завжди класика. Але якщо хочете привернути до себе увагу, можна вибрати рушник із принтом або вишивкою.
  • Ви будете у захваті, якщо купите рушник для басейну, який підходить за кольором до вашого купального костюма та іншого приладдя.
  • Для буденного настрою чудово підходять однотонні забарвлення виробів, для свята можна вибирати рушник з малюнком.
  • Ідеальний варіант для тих, хто хоче особливо виділитися із загальної маси відвідувачів басейну, це рушник з особистими ініціалами або ім’ям. Брендовані рушники виглядають особливо стильно і презентабельно.

абсорбуючий рушник для басейну

В онлайн-каталозі GannaPRO можна вибрати для себе рушник відразу різних кольорів, щоб користуватися ними за настроєм.

Олексій:
Тут порада лише одна: колір рушника обирайте такий, який вам подобається.

Анна:
Я підбираю рушники за кольоровою гамою інших речей для басейну: купальника, пончо, шапочки, капців. Адже речі після тренування контактують у мокрому вигляді, а будь-яка з речей може злиняти. Дуже не хочеться, щоб рушник був зіпсованим.

Жанна:
Я люблю різні кольори, тому завжди беру такий рушник у басейн, який відображає мій настрій і підходить до кольору купальника.

Скільки рушників вам знадобиться для басейну

Беріть у басейн стільки рушників, скільки людей туди йде. Якщо є необхідність сушити довге або середнє волосся, то додайте ще один на кожну людину окремо. Якщо ви відвідуєте басейн кілька разів на тиждень, то найкраще мати два або три комплекти виробів. Але в будь-якому разі це питання вирішується в індивідуальному порядку.

Олексій:
У мене зараз три рушники, і мені достатньо. Але все дуже індивідуально і залежить від частоти відвідування басейну.

Анна:
У мене два варіанти: я беру в басейн один великий тонкий рушник і пончо для себе і один великий рушник для басейну дитячий для сина. Можливо, і мені б вистачило одного великого рушника, але я дуже люблю комфорт, тому беру пончо.

купити рушник для басейнудитячі рушники для купання

Жанна:
Для дитини я завжди беру два дитячі рушники для купання: великий — для тіла, середній — для голови. Цього достатньо на один похід у басейн. Але в мене багато рушників із мікрофібри, тому що я дівчина, і я завжди вибираю рушники за настроєм.

Як часто потрібно прати рушник із мікрофібри для плавання, щоб він служив довше

Найчастіші запитання відвідувачів-початківців у басейні: Як часто потрібно прати рушники після басейну? Чи можна після тренування просто висушити рушник і не прати, а користуватися ним ще один раз? Тож відповідаємо.

Щоб зрозуміти важливість догляду за рушником після кожного використання, потрібно зрозуміти, що басейн — це не завжди чистота і порядок. Це насамперед громадське місце, де дуже багато мікробів. І щоб знизити ризик різних захворювань, потрібно користуватися чистим і сухим рушником. За можливості завжди варто прати рушник після кожного використання. Але якщо така можливість відсутня, то важливо відразу після плавання висушити рушник повністю. Так у ньому не будуть розмножуватися шкідливі бактерії.

спортивні рушники для плавців

Також пам’ятайте, що вода в басейні завжди хлорована, і залишки цієї речовини залишаються на вашій шкірі, а потім переносяться на рушник. Коли ви перете рушник відразу після використання, ви робите його чистим, м’яким і безпечним насамперед для себе. У такому режимі використання найкраще підійдуть мікрофіброві абсорбувальні рушники для басейну, які досить зносостійкі і витримують до 500 прань і не втрачають свої свої унікальні властивості.

Де купити абсорбуючий рушник для басейну

На перший погляд, купити гарний рушник для басейну складно, бо не так просто вибрати якісний виріб. Однак це тільки на перший погляд. Наша компанія GannaPRO пропонує великий вибір яскравих і стильних абсорбуючих рушників для басейну та інших спортивних тренувань. М’який, легкий і поглинаючий рушник з мікрофібри для плавання — це ідеальне рішення для тих, хто не мислить свого життя без активностей у воді. Вибрати відповідний розмір і колір рушника можна в нашому онлайн-каталозі, а замовлення оформити через кошик. Додатково ми також пропонуємо послугу брендування за вашим ескізом.

Залишити відповідь