Якщо ви колись купували рушники з мікрофібри, то ви, мабуть, під час вибору орієнтувалися не лише на їх якість. Одним з важливих критеріїв вибору завжди залишається колір виробів. Під час покупки microfiber ми надаємо перевагу якомусь кольору керуючись найчастіше винятково власним смаком. Тоді як у всьому світі вже давно існує колірне кодування мікрофібрових рушників.

Що таке колірне кодування

Термін «колірне кодування» використовується для певного способу кодування візуальної інформації, в основі якого лежить колір. Тобто за допомогою кольору шифрують певну інформацію.

Найчастіше колірне кодування використовують для кодування інструменту, прибирального інвентарю, документів. Але також кодування застосовується в салонах краси, спортивних залах, клінінгових компаніях, на автомийках і в домашньому господарстві.

Інструкція з колірного кодування від Британського інституту чистоти

Інститут чистоти Великобританії розробив свій зразок використання кольорів для колірного кодування:

Колірне кодування: як використовувати

  • червоний — колір для санітарних приладів, підлоги в туалетах, унітазів і пісуарів;
  • жовтий — підходить для інших поверхонь туалету, у тому числі раковин, диспенсерів рушників, сушарок для рук, дозаторів мила, дверних ручок, стін тощо;
  • зелений — для поверхонь в харчоблоках, барах, закусочних. Важливе зауваження: зони приготування їжі мають свої власні міжнародні стандарти;
  • синій — використовуйте для загальних зон низького ризику, в тому числі зони загального користування, офіси, класні кімнати тощо.

Однак ви можете вибирати відтінки на власний розсуд. Головне, щоб процес організації роботи за цією програмою був ефективним.

Якщо ви відчуваєте, що вам необхідно більше кольорів, можете без вагань додавати їх кількість. Адже усі компанії різні, мають власні потреби. Дуже важливо, щоб персонал чітко розумів мету впровадження колірного кодування, тоді система працюватиме дуже ефективно.

Як працює кольорове маркування

Колірне кодування — це проста та зрозуміла система, яку може зрозуміти та запам’ятати кожен. Кодування використовувати для перевірки того, як ваш персонал змінює інструменти для прибирання протягом певного часу.

Крім цього, ваші клієнти будуть розуміти, що ви серйозно ставитеся до запобігання поширенню шкідливих мікроорганізмів і дбаєте про правильне очищення та дезінфекцію приміщень.

У домашньому господарстві також зручно організувати таку систему кодування. Особливо, працюючим жінкам з дітьми. Якщо розподілити рушники з мікрофібри різних кольорів для певних цілей і пояснити кодування членам сім’ї, то можна бути впевненим в тому, що кожен (в тому числі й діти) будуть використовувати кожен виріб за призначенням. З малечею взагалі можна організувати кодування в ігровій формі. І вони навчаться дотримуватися певного порядку.

Як і коли впроваджувати колірне кодування

Рушники з мікрофібри для прибирання

Спланувати колірне кодування можна вже зараз. Для цього потрібно розробити весь процес і записати його. Перш ніж повністю замінити всі витратні матеріали, визначитеся з кольорами. Використовуйте найпопулярніші, або підберіть інші, які найбільше подобаються та підходять для компанії.

Якщо ви використовуєте кодування в бізнесі, обов’язково навчіть персонал. Він повинен точно зрозуміти, чому це важлива частина санітарної обробки. Розкажіть працівникам, що для клієнтів це чіткий показник того, що ви серйозно ставитеся до своєї роботи й плануєте запобігти попаданню мікробів з одного місця в інше. А клієнтам можна розповісти про це за допомогою яскравих банерів або плакатів.

Пам’ятайте, що запобігання перехресного забруднення означає, що всі предмети, які ви використовуєте для обробки матеріалів, залишаються відокремленими та продезінфікованими. Допоможіть своїй команді зрозуміти, що саме вони є першою лінією оборони в підтримці здоров’я населення.

Вдома процес застосування кольорових рушників можна перетворити в гру. Причому це можна влаштувати на кухні, у ванній, а також з рушниками для пляжу, спорту, туризму. Можна закодувати колір під кожного члена сім’ї. Потрібно лише запастися рушниками різних розмірів.

Де купити кольорові рушники з мікрофібри

Рушники з гладкої мікрофібри різних кольорів пропонує купити компанія GannaPRO. У нас в наявності малинові, салатові, сині, помаранчеві, графітові, сірі, білі, рожеві та фіолетові рушники з мікрофібри. Ви також можете замовити рушники з логотипом вашої компанії або підприємства. Послуга надається за індивідуальним замовленням.

Особливість нашого онлайн-магазину в тому, що вся наявна продукція українського виробництва. Тому ми гарантуємо якість кожного виробу.

Якщо у вас виникнуть якісь питання з приводу вибору кольорових рушників, наші менеджери проведуть для вас безкоштовну консультацію. Всі умови покупки виробів з гладкої мікрофібри обговорюються індивідуально. Замовлення можна зробити онлайн або за телефоном.

Залишити відповідь