микрофибровое полотенце для сушки кузова

Деякі водії й досі вважають, що автомобіль можна вимити та висушити старою сорочкою, наволочкою або стертим махровим рушником. А потім дивуються, чому поліроване покриття так швидко стирається і на кузові з’являються численні подряпини. Однак все дуже просто: догляд за вашим автомобілем вимагає такої ж обережності, як і догляд за домашніми вихованцями. Щоб не на кузові та склі не залишалися подряпини й розводи, необхідно ретельно вибирати ганчірку для миття й сушіння автомобіля. І кращого матеріалу, ніж мікрофібра, для авто поки нічого не придумали.

Що таке мікрофібра

Мікрофібра (англ. microfiber) — це сучасна універсальна тканина, яка була створена шляхом розщеплення синтетичних волокон на десятки мікрониток — товщиною менш 0.1 деньє. Мікроволокно в 100 разів тонше людської волосини. Проте це ще не всі особливості матеріалу. Кожна нитка мікрофібри в поперечному розрізі нагадує зірку з кількома жолобками.

Торкаючись тканини microfiber, бруд, пил і волога заповнюють ці жолобки й утримуються в них. Водночас саме мікроволокно залишається сухим і чистим. Завдяки цій властивості мікрофібра дуже швидко вбирає вологу, пил, бруд та затримує їх у собі, не даючи мікрочастинкам розлітатися по поверхні та у повітрі. Тому мікрофібра підкорила ринок клінінгових послуг і стала незамінним помічником господарок у процесі догляду за будинком.

Рушник для автоРушник із мікрофибри для авто

Що таке рушник для авто

Рушником для авто називають як багаторазову серветку з мікрофібри, так і великий рушник. Розмір виробу залежить від призначення: для сушіння салону, для шин, полірування кузова або скла. Під час виробництва рушників з мікрофібри використовуються різні матеріали. вибір тканини залежить від мети. Проте вони мають деякі загальні характеристики:

 • підвищене поглинання вологи;
 • міцність;
 • м’якість;
 • електростатичні властивості;
 • фільтрувальна здатність.

У процесі виробництва мікроволокна поліестер і поліамід змішуються в різних пропорціях для отримання різних типів мікроволокон. Таким чином вдається отримати великий асортимент мікрофібри для різних цілей. Співвідношення компонентів завжди вказується в описі продукту і виглядає так: 75/25, 85/15 або 90/10. Ці дані вказують на відношення поліестеру до поліаміду.

Ще одна важлива відмінність рушників з мікрофібри — їх щільність. Чим щільніше мікроволокно, тим більше воно вбирає і, зазвичай, дорожче коштує. Товщина серветки з мікрофібри вказується в GSM (грами на квадратний метр). Це дає змогу порівнювати різні рушники. Наприклад, якщо тканина 12 × 16 становить 400 GSM, це означає, що квадратний метр тканини важить 400 грамів, а не сам відрізок 12 × 16.

мікрофібра для авто

Мікроволокна бувають:

 • у 2 рази тонші від шовку;
 • у 3 рази тонші від вовни;
 • у 8 разів тонші від бавовни;
 • у 100 разів тонші від людського волосся.

Переваги рушників з мікрофібри для авто

Найбільша перевага рушника з мікрофібри для авто — його здатність вбирати й утримувати бруд, пил і вологу. Завдяки зірковій формі мікроволокна в поперечному розрізі та м ‘якості самої тканини мікрофібровий рушник ідеально підходить для чищення й сушіння авто. У той час, коли бавовняне волокно має форму трубки й тому просто просочується водою.

Типи мікрофібри для авто

Залежно від призначення рушник для авто буває таких видів:

 • Універсальним. До складу такої мікрофібри входить 80 % поліестеру і 20 % поліаміду. Найчастіше такий рушник має махрову структуру і використовується для протирання лакофарбових поверхонь кузова, скла, вінілу, пластику. Довжина ворсу найчастіше середня.
 • Для полірування й скла. Такі рушники повинні ідеально вбирають вологу і не залишають розводи. Тому найкраще підходять вироби з коротким ворсом або безворсові рушники з гладкої мікрофібри для сушіння авто. Такими рушниками без зайвих зусиль можна досягти ідеально чистої поверхні.
 • Для миття. Миючий поглинаючий рушник з мікрофібри для авто найчастіше виготовляють з тканини з щільним ворсом. Такий рушник не дуже багато вбирає в себе води, тому ним зручно виконувати грубу роботу з миття кузова.
 • Мікрофібровий рушник для сушіння кузова. Це рушник з суперпоглинаючими властивостями. Визначити його дуже просто за допомогою простого тесту: розлийте краплю води на гладкій поверхні й доторкніться до неї серветкою з мікрофібри. Якісний матеріал при найменшому торканні до вологи миттєво її вбирає в себе. Тоді як низькоякісний матеріал буде намагатися воду відштовхнути. Водночас мікрофібра для сушіння авто має добре віджиматися. Найкраще віджимаються вироби з гладкої мікрофібри, у якої немає ворсу взагалі.
 • Для фінішного полірування. Найкраще з такою функцією справляються рушники із замшевої мікрофібри, оскільки вони дуже м’які, і чудово вбирають вологу та інші мікрочастинки, тому ідеально натирають поверхню.
Рушник мікрофібра для автоРушник для сушки авто

Як вибрати рушник для миття і сушіння авто

Вибираючи мікрофібру для авто перед покупкою, потрібно орієнтуватися на такі показники якості:

 • Щільність — вимірюється в грамах на квадратний метр. Поцікавтеся у виробника, яка щільність рушника. Зазвичай, недорога мікрофібра має щільність від 200 до 350 GSM. Така мікрофібра підходить для миття. Для ретельного сушіння і полірування варто вибирати виріб щільністю 300 GSM і більше. Така мікрофібра не залишає розводів на склі.
 • Товщина — це кількість волокон на квадратний метр. Чим більше волокон у рушнику, тим більше він вбиратиме вологи й тим краще буде чистити.
 • Розмір. Розмір рушників для авто залежить від його призначення. Великі рушники зручно використовувати для миття і сушіння автомобіля. Вироби поменше варто використовувати для полірування і детелейтингу.
 • Можливість повторного використання. Багаторазові вироби найкраще підходять для миття автомобіля, оскільки вони мають кращу якість, заощаджують ваш бюджет і не забруднюють екологію.

Мікрофібра для авто купити

Як мити автомобіль рушником з мікрофібри

Все дуже просто. Достатньо намочити серветку у воді, добре віджати та протерти нею поверхню. При цьому вам необов’язково використовувати для миття додаткові миючі засоби. При незначних забрудненнях такий рушник чудово впорається без автомобільного шампуню. Миючий засіб знадобитися лише для сильних олійних забруднень.

Поліестер, який входить до складу мікроволокна, чудово відтирає бруд. А поліамід добре вбирає воду. Якщо ви хочете швидко прибрати на панелі авто або склі відбитки пальців, пил, сліди засохлої води, скористайтеся серветкою з мікрофібри для сушіння авто.

Щоб швидше прибрати плями, тріть рушник в одному напрямку, час від часу перевертаючи тканину на чистий бік, поки сліди не зникнуть. Якісна мікрофібра примагнічує до себе всі мікрочастинки й добре їх тримає, поки ви не намочите рушник.

Рушник з мікрофібри для автомобіля — купити оптом

Якщо у вас СТО або студія детелейтингу краще рушники з мікрофібри для автомобіля купити оптом. Таким чином ви зможете не лише придбати рушники за вигідною ціною, але й відразу застосувати колірне кодування.

Шукаєте оптового постачальника мікрофібри для авто в Україні? Компанія GannaPRO пропонує кращі рушники з мікрофібри власного виробництва на найвигідніших умовах. Зателефонуйте за телефоном, вказаним на сайті або замовте телефонний дзвінок через форму зворотного зв’язку. Наш менеджер зв’яжеться з вами протягом двох годин, щоб обговорити умови співпраці.

Цей запис має 2 коментар(-ів)

 1. Олександра

  Дякую! Дуже цікава стаття. Я й не знала, що для миття авто краще використовувати спеціальні серветки. Обов’язково замовлю чоловіку

 2. Вадим

  Дякую! цікава стаття. Не думав, що якість миття залежить від тканини, кою ти це робиш.

Залишити відповідь