Кухонні рушники з мікрофібри

Підтримувати на кухні чистоту вкрай важливо, адже від цього залежить наше здоров’я. Однак ретельне прибирання цього приміщення вкрай виснажливе, оскільки бруд, жир і кіптява міцно в’їдаються у всі кухонні поверхні й очистити їх складно. Тому для полегшення процесу прибирання варто використовувати сучасні ефективні засоби: побутову хімію та якісні серветки. Найкраще для цього підходять вироби з мікрофібри. Це особливо м’які серветки та рушники, які миттєво вбирають воду, швидко сохнуть, відрізняються довговічністю та екологічністю.

Особливість кухонних рушників з мікрофібри

Коли йде мова про серветки для кухні, господині найчастіше згадують про вафельні рушники. Тривалий час це був найкращий варіант для витирання тарілок, столових приборів та кухонних поверхонь. Але текстильна індустрія сьогодні пропонує інші інноваційні матеріали, серед яких особливе місце займає мікрофібра.

Мікрофібра — це унікальний сучасний матеріал, який утворений шляхом розсічення мікроволокна. У поперечному розрізі ця надзвичайно тонка нитка нагадує зірку. І саме між жолобками цієї зірки затримується чимало вологи.

Структура тканини надає їй певних властивостей, коли для вбирання вологи чи притягування пилу достатньо лише піднести серветку до поверхні. Зверніть також увагу, що саме мікроволокно не просочується вологою, а значить — тривалий час залишається сухим, а потім швидко висихає. Саме ці властивості й виділяють мікрофібру з-поміж інших тканих і роблять її чудовим варіантом для догляду за кухнею.

Кухонні рушники з мікрофібри

Різні типи кухонних рушників з мікрофібри

Видів мікрофібри наразі чимало. Про це ми докладно розповіли у нашій статті «Мікрофібра: станьте експертом з інноваційної тканини», яку радимо почитати. Але для кухонних рушників мікрофібра підходить не вся. Тож у продажу можна знайти такі вироби для кухні:

 • Махрові — виготовлені з м’якої, плюшевої мікрофібри, яка чудово поглинає воду. Ідеально підходить для вбирання розлитої рідини, делікатного чищення посуду та поверхонь. Для кухні найчастіше виготовляють рушнички з коротким ворсом, аби вони були зручнішими під час користування. Однак махрові вироби після тривалого використання можуть залишати ворсинки на поверхні, а отже для полірування не підходять.
 • Гладкі — мають плоске плетіння, тому особливо міцні та довговічні. Ними дуже зручно і легко витирати усі поверхні, полірувати скло й метал, оскільки вони не залишають ворсу.

Переваги кухонних рушників з мікрофібри

Рушники кухонні з мікрофібри мають низку переваг, які роблять їх ідеальними для використання на кухні:

 • М’які й мають великий ступінь поглинання. Рушники та серветки з гладкої мікрофібри чудово підходять для витирання й натирання тарілок, келихів та іншого скляного посуду до ідеального блиску. Вони не дряпають поверхню й не залишають слідів. До того ж миттєво вбирають вологу, тому ними швидко можна увібрати з будь-якої поверхні пролиту рідину або бруд.
 • Міцні й довговічні. Мікрофіброві вироби витримують до 500 прань, не втрачаючи свої властивості та колір. Це ідеальний варіант для кухні, коли потрібно по кілька десятків разів на день щось витирати.
 • Екологічні. Серветки з мікрофібри — це краща альтернатива паперовим кухонним рушникам одноразовим. Уявіть собі, скільки ви зможете заощадити та в скільки разів зменшиться кількість відходів на кухні, якщо зробите вибір на користь саме мікрофібрових рушників.
 • Прості у своєму догляді. За такими рушниками завжди легко доглядати. Вони не потребують спеціальних засобів та умов прання. Достатньо звичайного прального порошку та температури води до 50 градусів. Не потребують кондиціонуючих та відбілюючих засобів, а також прасування. Навпаки, це може нашкодити рушникам.
Рушники кухонні з мікрофібри оптомРушники для кухні з мікрофібри купити

Як користуватися кухонними рушниками з мікрофібри

Кухонні рушники з мікрофібри — це універсальні вироби, які можна використовувати на кухні для всього: прибирання, чищення, полірування, витирання. Розглянемо детальніше:

 1. Очищення та протирання поверхонь: прибирання пролитої рідини, витирання стільниць, кухонних плит та інших поверхонь на вашій кухні. Вони добре поглинають вологу, тому легко вбирають рідину та бруд, а також м’які й ніжні, тому не дряпають і не пошкоджують делікатні поверхні.
 2. Сушіння посуду та скляних виробів: вони мають підвищені поглинаючі властивості, тому ними зручно витирати посуд. Вода миттєво вбирається, а склянки та інший скляний посуд залишаються без розводів та плям.
 3. Полірування до блиску посуду та приладів з нержавіючої сталі. Каструлі, сковорідки, пательні, салатниці з нержавіючої сталі важко зробити блискучими, якщо не докласти певних зусиль. Рушники з мікрофібри ідеально виконують цю задачу й надають блиску металевим виробам, оскільки вони легко видаляють відбитки пальців, плями та інші сліди.

Догляд за кухонними рушниками з мікрофібри

Щоб кухонні рушники з мікрофібри прослужили якомога довше і зберегли свої унікальні властивості, важливо правильно за ними доглядати. Ось кілька порад щодо прання та сушіння рушників:

 • Періть рушники окремо від інших речей в теплій воді з м’яким миючим засобом. Уникайте використання пом’якшувачів та відбілювачів для білизни, оскільки вони можуть забити мікроволокна та зменшити їхню поглинаючу здатність. Уникайте також прання з іншими тканинами, які можуть залишити свій ворс чи інше сміття на мікрофібрі.
 • Купити кухонні рушники оптом

 • Сушіть такі вироби на відкритому повітрі. Завдяки тому, що мікрофібра не просочується водою, а лише утримує рідину між жолобками, то й сохне вона утричі швидше, ніж вироби з бавовни. Оскільки достатньо рідині випаруватися. Якщо ж ви надаєте перевагу сушінню рушників у машині, то використовуйте низькі обороти та низку температуру, оскільки від гарячого мікрофібра руйнується.
 • Уникайте агресивних хімічних речовин або абразивів під час прання мікрофібри. Не використовуйте відбілювач, оскільки він може пошкодити волокна мікрофібри та зменшити її поглинаючу здатність. Також не варто рушниками витирати шорсткі або абразивні поверхні, оскільки це може призвести до їх швидшого зношування.

Крім того, щоб уникнути швидкого зношування виробів, краще купити кухонні рушники мікрофібра оптом, і мати кілька різних рушників для різних завдань. Наприклад, один рушник для сушіння посуду, а інший — для витирання поверхонь.

Сьогодні виробники часто пропонують кухонні рушники в наборах. А якщо придбати рушники різних кольорів, то можна впровадити на своїй кухні колірне кодування. Це допоможе запобігти перехресному забрудненню і гарантує, що ваші рушники залишатимуться чистими та ефективними довше.

Де купити кухонні рушники мікрофібра

Кухонні рушники з мікрофібри оптом і в роздріб пропонує купити компанія GannaPRO. Наші вироби виготовлені з найякісніших матеріалів і призначені для забезпечення чудового поглинання, м’якості й довговічності. Ви можете замовити їх, зателефонувавши нам за наступними номерами телефонів:

 • +38 098-773-1771
 • +38 073-773-1771
 • +38 095-773-1771

Ми прагнемо надавати нашим клієнтам найкращі продукти та послуги, тому не соромтеся звертатися до нас з будь-якими питаннями чи проблемами. Ми з радістю допоможемо вам знайти ідеальні рушники з мікрофібри для вашої кухні.

Залишити відповідь